Cerrahi maskeler toplamda 75 veya 80 gr/m² kumaştan oluşmalıdır. 3 katlı Nonwoven kumaş olup, dış katmanı 30 ya da 35 gr/m², orta katmanı 25 gr/m² (Melt Blown denilen Filtre kısmı) ve iç katmanı, yani yüze temas eden tarafı, 20 gr/m² kumaş ile oluşturulur. Dış katman kalın olup, koruyuculuğu
arttırırken, iç katman cildi tahriş etmeyecek daha yumuşak kumaştan üretilmelidir. Ayrıca hem gövde kısmının oluşturulması hem de lastik eklemeleri ultrasonik olarak tamamlanmalıdır.

Böylece tamamen otomatik bir sistemde el değmeden üretilen maske, kullanıcılar açısından sağlıklı bir tercih olacaktır. Maskelerde kullanılan lastikler de konfor açısından çok önemlidir. Yeterli yumuşaklıkta ve
uzunlukta, 2,5 kat uzayabilen lastikler uzun süreli kullanımda bize konfor sağlayabilecektir. Tamamen steril ortamda, çalışanlarımızın çok hassas olduğu hijyen kuralları çerçevesinde üretilen maskelerimiz, yukarıda saydığımız tüm özelliklere uygun olarak üretilmektedir.

80 gr/m², 3 katlı, Nonwoven (Full Ultrasonik üretim) Lotus Maske’ler adetli alımlar için lütfen fiyat teklifi isteyin.

Standart kutular 50’şer adetli olup, isterseniz firmanıza özel logolu kutu tasarımı yapabiliriz. (Belirli bir miktar sipariş edildiği takdirde) Üretim kapasitemiz günde 80.000 adettir.